1. GÜN – 16 ARALIK 2021, PERŞEMBE
09:00 – 09:55Kayıt
ANA KONFERANS SALONU
09:55 – 10:00Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı
10:00 – 10:15Rahmi AKTEPE, TBD Genel Başkanı
10:15 – 11:30Ömer Abdullah KARAGÖZOĞLU, BTK Başkanı
10:30 – 10:45Mehmet Fatih KACIR, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı
10:45 – 11:00Dr. Ömer Fatih SAYAN, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı
11:00 – 11:30Ali Taha KOÇ, T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı
11:30 – 12:00Ödül Töreni – TBD / TÜBİSAD Yaşam Boyu Hizmet Ödülü
12:00 – 12:30Stand Ziyareti
12:30 – 13:45Öğle Yemeği
13:45 – 15:15Oturumlar-I-II-III
Ana Konferans Salonu | Oturum I: Mobil ve Sabit Haberleşme Teknolojilerinde Gelecek Öngörüleri |
Panel Yöneticisi: Gökhan EVREN, T.C. UAB HGM Genel Müdürü

 

Zemin Kat KS1 | Oturum II: Kayıt Zinciri ve Dijital Paralar Ekosistemi |
Panel Yöneticisi: Hilmi DEVELİ, Dünya Gazetesi

 

Zemin Kat KS2 | Oturum III: 11. TBD Genç Bilişimciler Kurultayı |
Panel Yöneticisi: Utkucan YAZICI, TBD Genç Başkanı

 

15:15 – 15:45Çay-Kahve Arası
15:45 – 16:00Ödül Töreni – 4. TBD / Prof. Dr. Aydın Köksal Bilim Ödülleri
16:00 – 16:30Ana Konferans Salonu | Dijital Paralarda Gelecek Öngörüsü
Davetli Konuşmacı-I
16:30 – 18:00Oturumlar-IV-V-VI
Ana Konferans Salonu | Oturum IV: Dijital Türkiye için Politika ve Stratejiler |
Panel Yöneticisi: Yavuz Emir BEYRİBEY, T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkan Yardımcısı

 

Zemin Kat KS1 | Oturum V: Savunma ve Uzay Sektöründe Dijital Dönüşüm Teknolojileri |
Panel Yöneticisi: Doç. Dr. Şeyda ERTEKİN, ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Öğretim Üyesi

 

Zemin Kat KS2 | Oturum VI: Teknolojide Kadın |
Panel Yöneticisi: Zehra ÖNEY, Teknolojide Kadın Derneği Kurucu Başkanı

 

2. GÜN – 17 ARALIK 2021, CUMA
09:30 – 11:00Oturumlar-VII-VIII-IX
Ana Konferans Salonu | Oturum VII: Dijital Güvenlik ve Ötesi |
Panel Yöneticisi:  Taha YÜCEL, RTÜK Üyesi

 

Zemin Kat KS1 | Oturum VIII: Yapay Zekâ, Makine Öğrenmesi ve Derin Öğrenme |
Panel Yöneticisi: Bülent ARSAL, BTK, Bilgi Teknolojileri Dairesi Daire Başkanı

 

Zemin Kat KS2 | Oturum IX: Dijital Çağda Akıllı Şehir ve Akıllı Tarım Uygulamaları |
Panel Yöneticisi: Prof. Dr. Türksel KAYA BENSGHİR, Hacı Bayram Veli Üniversitesi

 

11:00 – 11:30Çay-Kahve Arası | TBD Kapalı Basın Toplantısı
11:30 – 13:00Oturumlar-X-XI-XII
Ana Konferans Salonu | Oturum X: Teknoloji ve İnsan |
Panel Yöneticisi: Zekeriya ÇOŞTU, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Milli Teknoloji Genel Müdürü

 

Zemin Kat KS1 | Oturum XI: Veri Merkezleri ve Büyük Veri Güvenliği |
Panel Yöneticisi: Furkan CİVELEK, T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanlığı, Daire Başkanı

 

Zemin Kat KS2 | Oturum XII: Engelsiz Bilişim |
Panel Yöneticisi: Dr. M. Özhan KALAÇ, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Türkiye Engelsiz Bilişim Platformu Koordinatörü

 

13:00 – 14:00Öğle Yemeği
14:00 – 14:30Ana Konferans Salonu | Dijital Gelecek ve Fütürist Yaklaşımlar
Davetli Konuşmacı-II
14:30 – 16:00Oturumlar-XIII-XIV
Ana Konferans Salonu | Oturum XIII: Bilişim Teknolojileri Işığında Eğitim (BTIE) |
Panel Yöneticisi: Doç. Dr. Meltem ERYILMAZ, Atılım Üniversitesi Öğretim Üyesi

Dr. Ayşe KULA, MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü
M. Hakan BÜCÜK, MEB Yeğitek Daire Başkanı
Esra KIDIMAN DEMİRHAN, BT Öğretmeni
Burcu YILMAZ, BTE Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Zemin Kat KS1 | Oturum XIV: İşin Geleceği ve Yeni Meslekler |
Panel Yöneticisi: Prof. Dr. Ali YAZICI, Atılım Üniversitesi Öğretim Üyesi

Cengiz ULTAV, TTGV Yönetim Kurulu Başkanı, Vestel VENTURES Yönetim Kurulu Üyesi

16:00 – 16:15Çay-Kahve Arası
16:15 – 17:30Ana Konferans Salonu | Kapanış ve Ödül Törenleri
Dr. Ömer Fatih SAYAN*, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Bakan Yardımcısı
  • TBD 24. Bilimkurgu Öykü Yarışması Ödülleri
  • Bilişim Hizmet Ödülleri
  • Sponsorluk Plaket Sunumu
  • Aile Fotoğrafı Çekimi ve Kapanış
19:30 – 22:0029. TBD – Halıcı Bilgisayarla Beste Yarışması