Ana Sayfa Etkin Katılım Çağrısı

Program

Kayıt Kurullar Hizmet Ödülleri Sponsorlar İletişim
   
ETKİN KATILIM ÇAĞRISI

Bilişim Sektörümüzün değerli çalışanları, sektörümüze katkı sağlayan bilişim dostları,

Bilişim Sektörünün ülke gelişimine sağlayacağı katma değeri ve gücü bilerek ve buna inanarak tam 38 yıldır Türkiye Bilişim Derneği çatısı altında var gücümüzle uğraş veriyoruz.

Bu kapsamda her yıl düzenlenen ve artık gelenekselleşen TBD etkinlikleri sizlerin de katkısıyla markalaşmış, sektörel bir sahiplikle sektör zirvesi ve şenliği haline gelmiştir.

Ülkemizde, Bilişim sektörü tarihinde birer kilometre taşı olan, sektöre büyük açılımlar ve vizyon sağlayan, “Ulusal Bilişim Kurultayı”nın, bu yıl 26’ıncısı düzenlenecektir. Kurultayın yanı sıra, 12. BTIE Bilişim Teknolojileri Işığında Eğitim, 9. Bilişim Güvenlik ve Denetim Konferansı, Özürlüler ve Bilişim’i de kapsayan ve zengin içeriği ile ana teması “Teknoloji Politikaları” olarak belirlenen Bilişim’09 etkinliğimiz,“18-19-20 Kasım 2009 tarihleri arasında Ankara Grand Rixos Otel’ de gerçekleştirilecektir.

“Teknoloji Politikaları” sloganıyla gerçekleştirilecek olan Bilişim’09 etkinliğimizde Teknoloji Politikalarının önemi vurgulanacaktır.

Bilindiği üzere Teknoloji Politikaları, günümüz dünyasında ülkelerin refah seviyesini doğrudan etkileyen sosyal ve siyasi gidişatına yön veren, gelişim ve değişimin şartlarını ortaya çıkaran politikalar olmuş ve olmaya da devam ediyor. Bu yıl sektör ayırımı yapmadan bilişimle ilgili tüm yatay ve dikey sektörler bazında özellikle bilişim teknoloji politikalarının değerlendirilmesi, ulusal teknoloji politikalarının üretilmesi ve kullanımı arasında yaşanan gecikmelerin ortadan kaldırılmasına yönelik süreçlerin detayları ile tartışılması ve sonucunda Türkiye için bir yol haritası oluşturulması hedefleniyor.

Bilişim’09’a kamu ve özel sektörün değerli yöneticileri ve çalışanları, üniversitelerin değerli öğretim üyeleri, sanayiciler, iş adamları, ticari girişimciler, genç beyinler, öğrenciler ve teknolojiyi yoğun kullananların etkinlikte yer alarak katkılarını vermeleri beklenmektedir.

Sizleri bilişim sektörünün en önemli ve sektörel katılımı en büyük etkinliği olan Bilişim’09’a deneyimleriniz ve vizyonunuzla katkı vermeye davet ediyoruz.

Teknoloji Politikalarında, Değişim ve Gelişimin Yol Haritasını Birlikte Belirleyelim…

Türkiye Bilişim Derneği
Yönetim Kurulu

 

 


 
...Türkiye Bilişim Derneği...