Ana Sayfa Etkin Katılım Çağrısı

Program

Kayıt Kurullar Hizmet Ödülleri Sponsorlar İletişim
   

Değerli Bilişimciler;

Bilişim’09, 18-19-20 Kasım 2009 tarihlerinde, Ankara Grand Rixos Otel’de düzenlenecektir. Etkinliğin bu yılki ana teması “Teknoloji Politikaları” olarak belirlendi.

Bilişim’09 etkinliği, Bilişim, İletişim ve Teknoloji alanlarında Kamu, Özel, Akademi konularıyla ilgili tüm sektörlerden en üst düzeyde yöneticileri ve karar vericileri bir araya getirerek Türkiye’nin kısa ve uzun vadeli “Teknoloji Yaklaşımı”nın hazırlanmasını amaçlamaktadır.

Sayın Cumhurbaşkanımızın himayelerine alınan etkinliğimiz, Bilişim’09, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ve T.C. Ulaştırma Bakanlığı tarafından desteklenmektedir. Bilişim’09 etkinliğinde hedeflenen ziyaretçi sayısı 10.000 kişidir. Bu doğrultuda hedeflenen ziyaretçilerin profili şöyledir; En üst düzey kamu yöneticileri (Sn. Cumhurbaşkanı, Başbakan, Bakanlar, Müsteşarlar), Kamu Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri ve çalışanları, Belediye Başkanları ve Belediyelerin Bilgi İşlem Yöneticileri, Özel Sektördeki Bilgi İşlem Yönetici ve çalışanları, bilişim ve teknoloji meraklıları, Bilişim ve Teknoloji alanlarındaki Akademik personel, Sektör firmaları yönetici, çalışanları ve Akademik dünya.

Bilişim’09 etkinliği öncesinde ve etkinlik süresince TV, Gazete, Dergi ve İnternet’de ropörtaj, tanıtım çalışmaları PR Organizasyon Şirketi tarafından yapılmaktadır. Yine PR Organizasyon Şirketi tarafından etkinlik boyunca, TV’de etkinliğin naklen yayınlanması planlanmaktadır.

Bilişim’09, 3 Ana Etkinlikten oluşmaktadır;

• TBD 26. Ulusal Bilişim Kurultayı

• BTIE 2009 - 12. Bilişim Teknolojileri Işığında Eğitim Kongresi

• 9. SACIS EXPO Bilişim Güvenlik ve Denetim Konferansı


KONGREYİ CANLI İZLEYİN

 

 
...Türkiye Bilişim Derneği...